8200
darbuotojų
96
gamybos padaliniai
131
atstovybės skirtingose pasaulio šalyse
400
mokslininkų

Mes Lietuvoje

Pasitelkę užsienio patirtį. Esame tarptautinės žemės ūkio produktų ir paslaugų tiekėjos „Roullier Group“ įmonė, Lietuvoje pradėjusi veikti 2010 m., įkūrus UAB „Timac Agro Lietuva“. Į Lietuvą atvežėme pasaulinio pripažinimo sulaukusius atradimus ir naujos kartos trąšas.

Kokybiškų trąšų gamintojai. Ūkininkams tiekiame kokybiškus „Roullier Group“ įmonių grupės produktus, kurie sukurti ir pagaminti įmonės tyrimų ir gamybiniuose padaliniuose Prancūzijoje, Belgijoje ir Austrijoje. Mumis pasitiki ir produkciją savo pasėliams tręšti kasmet naudoja vis daugiau Lietuvos ūkių.

Inovatoriai. 2016 m. pabaigoje Prancūzijoje buvo atidarytas didžiausias Europoje „Roullier“ Inovacijų centras, kuriame dirba specialistai iš viso pasaulio. Prie tarptautinės komandos prisijungę Lietuvos mokslininkai tiria, kas gali stimuliuoti pasėlių augumą, sumažinti aplinkos poveikį, kad augalai būtų stiprūs, tvirti, gyvybingi ir mažiau priklausytų nuo oro sąlygų. Visa tai leidžia kurti naujausiais tyrimų rezultatais paremtą produkciją Lietuvos ūkininkams.

 

Įmonių grupė „Roullier“

Ilgametė patirtis. Jau 60 metus grupė „Roullier“ renkasi novatoriškiausius ir ambicingiausius kelius augalininkystės iššūkiams įveikti. Specializuodamasi darnios augalininkystės skatinimo srityje, įmonių grupė aktyviai plečia veiklą pasaulyje, remdamasi tvaria, solidžia, dinamiška ir verslia struktūra.

Atvirumas mokslui. Įmonės įkūrėjas D. Roullier veiklą pradėjo turėdamas tik vieną produktą, prie kurio sėkmingos gamybos prisidėjo ir jūra: iš dugno buvo išsiurbtos ir susmulkintos kriauklės. Taip buvo pagamintos už kitas kur kas pranašesnės kalcio trąšos. Šiandien visos augalinės mitybos srityje dirbančios „Roullier“ įmonės naudojasi nuolat vykdomu grupės mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros darbu, tai leidžia klientams pasiūlyti novatoriškesnius ir aplinkai draugiškesnius produktus.

Aukščiausi standartai. Grupės „Roullier“ kuriamų produktų išsiskirtinumą lemia dėmesys subalansuotai augalų mitybai. Siūlomi sprendimai ir žemės ūkio produktai leidžia efektyviau atliepti augalų poreikius aprūpinant juos preciziškai tiksliu augimui reikalingų medžiagų kiekiu. Įmonių grupės mokslininkų ir agronomų tyrimai bei patirtis leidžia klientams pasiūlyti aplinką tausojančius, tvarius ir inovatyvius sprendimus.  Kiekvienas „Timac Agro“ darbuotojas ne tik gyvena žemės ūkio ritmu, bet ir mokosi iš žymiausių šios srities ekspertų.

Vertybės

Mums rūpi darnus augalininkystės vystymasis, todėl didelį dėmesį skiriame aplinką tausojantiems sprendimams. Dėka ilgalaikės investavimo politikos ir optimalios techninių žinių kontrolės pasiekėme konkurencingą lygį saugumo, kokybės bei aplinkos politikos srityse.

  • Kokybė – išsamus kokybės kontrolės požiūris;
  • Saugumas – mūsų devizas yra saugus pramoninių veiklų valdymas;
  • Aplinka – gamtai draugiška ir tvari pramonė.

Pamatykite, kaip atrodo vienas iš įmonių grupės tyrimų centrų Ispanijoje:

Apie mus kalba

Esame atviri visuomenei ir siekiame skatinti darnią žemdirbytę. Mūsų komandoje dirbantys ekspertai dalijasi žiniomis apie atsakingą augalininkystę įvairiose žiniasklaidos priemonėse. Gaukite naudingos informacijos ir susipažinkite su mūsų vertybėmis išsamiau šiuose vaizdo reportažuose.

Ūkininkų, naudojančių mūsų trąšas, įspūdžiai: