Naujos technologinės kartos augalų biostimuliantai

Tai, kas pažangiausia yra pasaulyje, pasiekė ir Lietuvą.  Agroverlo įmonė „Timac AGRO Lietuva“ jau dešimtmetį Lietuvos rinkai tiekia pačias moderniausias pasaulyje sukurtas mokslo inovacijas, skirtas gerinti dirvožemį ir stimuliuoti augalų augimą, kad jie būtų stiprūs, tvirti ir gyvybingi. “Timac AGRO Lietuva” šiais metais pristatė Lietuvoje itin inovatyvius, grupės „Roullier” Inovacijų ir tyrimų centro daugiau kaip 10 metų kurtus produktus – naujos technologinės kartos biostimuliantus – DNA PERFORMANCE  (D- Destress, N- Nutrition, A- Amelioration). Šie biostimuliantai – tai raktas į augalų DNR!

„Timac AGRO Lietuva“ džiaugiasi galėdama pristatyti Lietuvos ūkininkams pasaulines inovacijas, išskirtinės naujos kartos biostimuliantus DNA PERFORMANCE, kurie didina natūralų augalo atsparumą, minimalizuoja nepalankių aplinkos sąlygų poveikį, suintensyvina mitybos elementų įsisavinimą bei transportavimą augale, stabilizuoja derlingumą. Naujieji biostimuliantai, aktyvindami fiziologines augalų funkcijas, skatina augalus įsisavinti daugiau mitybos elementų, o tai leidžia sumažinti naudojąmų trąšų normas, tausoti gamtą, nemažinant derlingumo.

Logo Aprašymas
FERTIACTYL SD IRYS - patentuotas biostimuliantas iš augalų ir jūros dumblių ekstraktų, huminių bei amino rūgščių. IRYS užtikrina mitybos elementų greitą absorbaciją, jų transportavimą ir panaudojimą augale optimaliomis ir stresinėmis aplinkos sąlygomis. Tai biostimuliacija pagal augalų fiziologinius poreikius. IRYS 1 - skatina šaknų vystymąsi IRYS 2 - aktyvina biologinius procesus augale IRYS 3 - didina atsparumą aplinkos stresui.
FERTIACTYL SD GENAKTIS - patentuotas biostimuliatorius iš jūros dublių ekstraktų. Genaktis daro įtaką daugiau nei 2000 augalų genų. Augalų ląstelių branduoliuose suaktyvina specifines genų grupes, atsakingas už pagrindines augalų fiziologines funkcijas.
FERTIACTYL SD ASTELIS – tai biostimuliatorius, kurio veikliųjų medžiagų pagrindas – mikro dumblių ekstraktai ir aktyvusis antistresinis kompleksas AIS. Biostimuliatoriuje Astelis esantys bioaktyvūs peptidai intensyvina augalų fiziologinius procesus, skatina mitybos elementų įsisavinimą bei šaknų ir lapų vystymąsi net ir nepalankiomis aplinkos sąlygomis. Astelis stimuliuoja augalų augimą ir vystymąsi bei pagerina varpinių augalų krūmijimąsi.
FERTIACTYL SD SEACTIV - tai skysti biostimuliantai augalų augimui ir produktyviam vystymuisi. Sudėtyje yra patentuotas jūros dumblių ekstraktas SEACTIV ir mitybiniai elementai, kurie skaitina augalų augimą ir vystymąsi, aktyvina fotosintezę, mitybinių elementų judėjimą augale bei didina augalų atsparumą nepalankiems aplinkos veiksniams.