Šiemet Gyvulininkystės parodoje 2023 TIMAC AGRO dalyvavo su didžiuliu entuziazmu ir noru pristatyti mūsų naujausius produktus, skirtus gyvulininkystės ūkiams. Tai buvo nepaprastai įkvepiantis startas ir mes džiaugiamės galėdami pasidalinti gera žinia su jumis!

Mūsų įmonių grupės gaminamas džiovinimo ir dezinfekavimo mineralų kompleksas atrajotojų, kiaulių, naminių paukščių ir arklių pakratų higienai ACTISAN 360 išties nustebino žiūrovus ir ekspertus bei buvo apdovanotas organizatorių – Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos ir Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos – diplomu ir auksiniu medaliu. Tai yra puikus pavyzdys, kaip mūsų TIMAC AGRO įmonių grupė dirba, siekdama inovacijų ir kokybės.

Parodoje pristatėme ir kitus unikalius produktus: mineralinius blokus, praturtintus vitaminų kompleksais, acidozės prevencijai skirtą pašarų priedą Spadea pH+, specialaus EVOH deguonies barjero plėveles, siloso inokuliantus bei kitus gyvulininkystės ūkiams skirtus produktus.

Parodoje dalyvavo ir Timac Agro gyvulininkystės produktų vadovas Baltijos Šalims Jurijs Brente, kuris yra veterinarijos gydytojas bei turi ilgametę patirtį pieninkystės ūkiuose. Jurijs ūkininkams ne tik pristatė produktų išskirtinumus, bet ir konsultavo kaip teisingai gaminti geros kokybės silosą.