Mikrogranulės Physiostart – startinės trąšos, kuriose suderinti dygstantiems augalams būtini mitybiniai elementai ir biostimuliaciniai jūros dumblių ekstraktai, skatinantys augalų šaknų sistemos išsivystymą, didinantys jų aktyvumą, mitybos plotą, vandens ir makroelementų įsisavinimą. 

Pradiniais augalų vystymosi tarpsniais fosforo trūkumas yra kritinis periodas, kuris vėliau negali būti kompensuojamas net ir tręšiant didelėmis tręšimo normomis.

Tik turėdami stiprią, gerai išvystytą šaknų sistemą augalai geriau apsirūpina vandeniu, mitybiniais elementais, formuoja produktyvią antžeminę dalį.

Mikrogranulių sudėtyje yra patentuotas biostimuliacinis kompleksas Physio+. Physio+ tai natūralus jūros dumblių ekstraktas, o sudėtyje esančios aminopurinų signalinės molekulės natūraliai skatina kalcio įsisavinimą, taip suaktyvindamos šaknų ir šakniaplaukių augimą bei maisto medžiagų apykaitą augale.

Privalumai:

  • Greitas sudygimas, tolygus pasėlio vystymasis;
  • Gerai išsivysčiusi šaknų sistema;
  • Didesnis mitybos efektyvumas;
  • Didesnis atsparumas nepalankiems aplinkos veiksniams;

Physiostart rekomenduojama tręšimo norma 20-25 kg/ha. Šias mikrogranules galima maišyti su rapsų sėkla bei gali būti įterpiama su kitomis NPK trąšomis. Mažas chloridų kiekis.

Mikrogranulės pasirenkamos atsižvelgiant į dirvožemio ypatybes. Turite klausimų? Susisiekite su mūsų konsultantu ir jis patars, kurias mikrogranules pasirinkti.

Logo N P2O5 SO3 Zn Panaudojimas
Physiostart 8 % 28 % 23 % 2 % Kukurūzai, runkeliai, rapsai, žolės, daržovės