2 Duofertil Top – sprendimas neutraliems ir šarminiams dirvožemiams

Inovatyvūs produktai su fiziologinio poveikio stimuliantais, aktyviai ir subalansuotai augalo mitybai bei vystymuisi neutraliuose ir šarminiuose (pH>6) dirvožemiuose

Šiose trąšose, augalams būtini mitybiniai elementai yra apsaugoti patentuota technologija, todėl augalams išlieka prieinami visą vegetaciją. O patentuoti šaknų stimuliantai MPPA DUO ir XCK, sudaro palankias salygas šaknų vystymuisi ir geresniam maisto elementų pasisavinimui.

Trąšų sudėtyje yra naujos kartos fosforo kompleksinis junginys – TOP-PHOS®.. TOP-PHOS® – tai unikalus fosforas, apsaugotas nuo netirpių junginių susidarymo visų tipų dirvožemiuose, tirpus vandenyje ir prieinamas augalams visą vegetaciją! Augalų aprūpinimas lengvai pasisavinamu fosforu nuo vegetacijos pradžios užtikrina šaknų sistemos išsivystymą, tai lemia geresnį ir kitų maisto medžiagų pasisavinamumą, augalų apsirūpinimą energija ir atsparumą stresams

Logo Pavadinimas N P K Antriniai elementai Mikro elementai Panaudojimas
Rūgštiems dirvožemiams Duofertil TOP 34 NPK 5 19 10 19% SO3 0,1% B, 0,1% Zn Kai dirvožemyje trūksta P – visų augalų tręšimui (startiniam/pagrindiniam tręšimui)
Rūgštiems dirvožemiams Duofertil TOP 43 NPS 3 22 0 18% SO3 - Kai dirvožemyje yra daug K – visų augalų tręšimui (startiniam/pagrindiniam tręšimui)