Naujos technologinės kartos augalų biostimuliantų grupė DNA PERFORMANCE apdovanoti parodos „Ką pasėsi…2021” medaliu

Tai, kas pažangiausia yra pasaulyje, pasiekė ir Lietuvą.  Agroverslo įmonė „Timac AGRO Lietuva“ jau dešimtmetį Lietuvos rinkai tiekia pačias moderniausias pasaulyje sukurtas mokslo inovacijas, skirtas gerinti dirvožemį ir stimuliuoti augalų augimą, kad jie būtų stiprūs, tvirti ir gyvybingi. 

Šiais metais pristatėme Lietuvoje itin inovatyvius, grupės „Roullier” Inovacijų ir tyrimų centro daugiau kaip 10 metų kurtus produktus – naujos technologinės kartos biostimuliantus – DNA PERFORMANCE  (D- Destress, N- Nutrition, A- Amelioration). Šie biostimuliantai – tai raktas į augalų DNR!

„Timac AGRO Lietuva“ džiaugiasi galėdama pristatyti Lietuvos ūkininkams pasaulines inovacijas, išskirtinės naujos kartos biostimuliantus: ASTELIS, IRYS, GENAKTIS, SEACTIV, KAORIS, kurie didina natūralų augalo atsparumą stresui, minimalizuoja nepalankių aplinkos sąlygų poveikį, suintensyvina mitybos elementų įsisavinimą bei transportavimą augale, stabilizuoja derlingumą. Naujieji biostimuliantai, aktyvindami fiziologines augalų funkcijas, skatina augalus įsisavinti daugiau mitybos elementų, o tai leidžia sumažinti naudojamų trąšų normas, tausoti gamtą, nemažinant derlingumo. 

Naujos kartos augalų biostimuliantų grupės DNA PERFORMANCE produktai šiais metais buvo pristatyti Tarptautinėje žemės ūkio parodoje „Ką pasėsi…2021”, kurioje buvo įvertinti bei apdovanoti parodos medaliu.