Agroverslo įmonės „Timac AGRO“ dešimtmečio metraštis – Lietuvos žemės ūkio progreso atspindys

Šiomis dienomis minime daugeliui pažangiai ūkininkaujančių šalies žemdirbių puikiai žinomos mūsų įmonės dešimtmetį ir puikiai suprantame, kad be jūsų nebūtų ir mūsų. Tiekiame Lietuvos rinkai pasaulyje pačias moderniausias mokslo inovacijas, skirtas gerinti dirvožemį ir stimuliuoti augalų augimą. Todėl savo įmonės produktų pardavimų mastus kartais lyginame su lakmuso popierėliu, atskleidžiančiu, kokiame etape modernumo link šiuo metu yra šalies žemės ūkio augalininkystės sektorius. Ir akivaizdu, kad mūsų visų bendradarbiavimo dėka esame teisingame kelyje.
„Timac AGRO Lietuva“ – tarptautinės įmonių grupės „Roullier“, turinčios beveik šimtą gamybos padalinių ir atstovybes 131 šalyje, narė. Šie didžiuliai mastai neturėtų stebinti turint omenyje tai, kad „Roullier“ yra įsteigusi pasaulyje vieną didžiausių ir moderniausių privatų mokslo tyrimų centrą, kuriame dirba beveik pusė tūkstančio mokslininkų ekspertų. Šios tarptautinės komandos kuriamų naujos kartos produktų pagrindas – iš jūros gaunamos organinės kilmės žaliavos – prie nepalankiausių augimo sąlygų gebantys prisitaikyti dumbliai, kurių veikliosios medžiagos panaudojamos kuriant stimuliantus žemės ūkio kultūroms, bei vėžiagyvių liekanos, iš kurių gaminamos lengvai kylančios trąšos dirvožemio būklei gerinti.
Turbūt visiems šiandien yra aišku, kad era, kai į dirvožemį buvo beriami besaikiai kiekiai cheminių medžiagų, baigėsi – rūpinimasis dirvožemio tvarumu, vandens ištekliais privalo būti neatsiejamos derliaus dedamosios. Todėl mokslas intensyviai ir ieško inovatyvių būdų, kaip sužadinti žemės ūkio augalų energines galias ir optimizuoti trąšų kiekius, kad būtų sustabdyti dirvožemio dykumėjimo procesai, vandens telkinių tarša, bet kartu augtų žemdirbių pajamos. „Timac AGRO Lietuva“ savo prekių asortimentą klientams siūlo ne puošniais lankstinukais, o betarpiškai su žmonėmis bendraujant ir remiantis mokslo faktais – drauge tariantis, diskutuojant, skaičiuojant. O tas faktas, kad į Lietuvos ūkius kasryt išrieda net 33 mūsų įmonės konsultantai, yra svariausias įrodymas, kad esame reikalingi ir naudingi.