FERTIACTYL Radical augalų biostimuliatorius su mikroelementais B ir Mn – efektyviam mitybinių elementų įsisavinimui.

Pagrindinė augalų biostimuliatoriaus FERTIACTYL Radical paskirtis – stimuliuoti augalų mitybos procesus, nepriklausomai nuo produkte esančio maisto medžiagų kiekio, siekiant pagerinti maisto medžiagų įsisavinimo efektyvumą. Patentuotas augalų biostimuliacinis kompleksas FERTACTYL padidina laisvai neįsisavinamų mitybinių elementų prieinamumą dirvožemyje, skatina šaknų ir šakniaplaukių augimą, aktyvina fotosintezę. Šaknų ir antžeminės masės sinergija padidina mitybinių elementų įsisavinimą, angliavandenių, sausųjų medžiagų kaupimąsi, padidina atsparumą nepalankiems aplinkos veiksniams (pasiruošimą žiemojimui), užtikrina tolygų augalų vystymąsi, ypač ankstyvuose augalų vystymosi tarpsniuose. 

Biostimuliatorius FERTIACTYL pagamintas iš jūros dumblių ekstrakto, huminių ir fulvo rūgščių.

Boras (B) augaluose reguliuoja ląstelių sienelių pralaidumą, o tai padeda augalams įsisavinti ir kitus mitybos elementus. Jis taip pat intensyvina cukrų kaupimą ir pernešimą į kitas augalo dalis, dėl to augalai sukaupia daugiau sausųjų medžiagų ir geriau pasiruošia žiemojimui.

Manganas (Mn) aktyvina fermentus, kurie skatina augalų šaknų sistemos vystymąsi ir antžeminės dalies augimą. Dalyvauja chlorofilo susidaryme, aktyvina fotosintezę.

Šių mikroelementų panaudojus rudenį palengvina augalų regeneraciją pavasarį bei mažina ligų, tokių kaip šaknų gumbo, sausojo puvinio, bulvinio raupio, miltligės, tinkliškosios dryžligės ir kitų ligų plitimą.

FERTIACTYL  Radical naudojimas

Atskiedimas

Purškti: į švarų iki pusės pripildytą purkštuvą įpilkite FERTIACTYL Radical pildami maišykite. Maišykite viso purškimo metu. Praskiedžiama 150–500 l vandens/ha. Prieš naudojimą suplakite. Nepurkškite, jeigu pašalę. Karštu oru purkškite anksti rytą arba vėlai vakare.

Drėkinti ar laistymo sistemoms: FERTIACTYL Radical naudojamas praskiedus vandeniu iki koncentracijos nuo 0,5 iki 1 %. Rekomenduojama skiesti vandeniu, kurio pH didesnis kaip 6,5. Prieš naudojimą suplakite.

Suderinamumas

FERTIACTYL Radical suderinamas su dauguma tirpių trąšų ir beicavimo produktų, išskyrus rūgštinius tirpalus, mineralines alyvas ir kalcio nitratą. Visais atvejais prieš maišant reikia patikrinti suderinamumą. Mūsų atsakomybė apribota tik garantija už produktą, esantį originalioje pakuotėje.

Laikymas

Minimali laikymo temperatūra: 0 °C.