Physalg 25 – granuliuotos fosforo trąšos su augalinės kilmės stimuliantu, skirtu aktyvinti augalų augimą ir vystymąsi, mikroorganizmų veiklą dirvožemyje.

Physalg 25 trąšų naudojimas pagerina dirvožemio drėgmės ir mitybos elementų įsisavinimo efektyvumą augalams, sumažina išsiplovimo galimybes iš dirvožemio ir emisiją į atmosferą.

Trąšose esantis mitybinių elementų P, Ca, Mg, S ir biostimuliacinio jūros dumblių ekstrakto Physio+ derinys skatina augalų šaknų sistemos išsivystymą, didina jų aktyvumą, mitybos plotą, makroelementų įsisavinimą. Suaktyvėja mikroorganizmų veikla, padidėja dirvožemio mainų katijonų sorbacijos tapla. Toks dirvožemis atsparesnis klimato sąlygomis. Šių trąšų nauddojimas palaiko dirvožemio ekologines funkcijas, tokias kaip organinų medžiagų mineralizacija, mitybinių medžiagų apytaka ir bioįvairovė.

Šios trąšos skirtos pagrindiniam visų pasėlių tręšimui rūgščiuose – neutraliuose dirvožemiuose, siekiant sudaryti kuo palankesnes sąlygas augalams dygti ir vystytis, paspartinti šaknų sistemos augimą ir padidinti mineralinių mežiagų įsisavinimą iš dirvos. Trąšimo normos parenkamos pagal auginamų augalų poreikius.

*Ši informacija produkto etiketėje nenurodoma.

Logo P2O5 CaCo3 SO3* MgO* Physio+
PHYSACTIV+ 25 % 68 % 6,9 % 3,9 % Physio+ Natūralus jūros dumblių ekstraktas, kurio sudėtyje yra aminopurinų, padedančių augalui greičiau pasisavinti kalcį. Taip stimuliuojamas ląstelių dalijimasis, skatinantis šaknų sistemos (ypač šakniaplaukių) vystymąsi ir mitybos elementų apykaitą augale.